23948sdkhjf
Del siden
Annonce

At skabe overblik over de mange stormflodsskader!

Vi er i fuld gang med at hjælpe forsikringskunderne tilbage til en almindelig hverdag efter weekendens voldsomme vejr

Vi fået lov til at kravle til tops og hjælpe med afdækning af et tag, som ikke stod imod det vilde blæsevejr.

Første del af beredskabet handler om at standse og begrænse skaden. Det betyder typisk stakkevis af pressinger ved denne type af begivenheder. 

I løbet af de næste mange uger kommer overblikket over omfanget og så kan vi småt begynde genopbygning og reparationer. 

Indtil da, så gør vi alt hvad vi kan for at alle forsikringskunder har det bedst muligt indtil hverdagen igen normaliseres.

Vores netværk er gearet til håndtering af flere skader, så hvis I mangler ordentlig hjælp til at komme videre, så tøv ikke med at ringe 70 70 73 53.

Celero Danmark A/S

Celero Danmark A/S
Højlundevej
3540 Lynge
Hillerød Kommune
Danmark
CVR nummer: DK40120742
P nummer: 1024245906

Kontaktperson

Line Nielsen
Administrerende Direktør
ln@celero.dk

Send til en kollega

0.047