23948sdkhjf
Log ind eller opret for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Building Supply
Ingen binding eller kortoplysninger krævet
Gælder kun personlig abonnement.
Kontakt os for en virksomhedsløsning.

Prøv en 22 tons gravemaskine

Masser af action på Entreprenør & Håndværk 7. til 9. maj 2015 i Herning. Du kan bl.a. prøve den gode komfort i en Hitachi 22 tons maskine

På E&H 2015 har de besøgende mulighed for at teste Hitachi ZX210LC-5B. Den kraftfulde nye generation af Trin III B-kompatible motorer i ZAXIS 210 leverer højere produktivitet med større brændstofeffektivitet og er udstyret med avanceret styring i alle komponenterne.

Ud over god brændstoføkonomi er Hitachi ZX210LC-5B kendt for sin høje ydeevne og produktivitet, gode komfort, store holdbarhed og hurtigere bevægelser. Maskinen er udstyret med LCD farveskærm, 3 variable pumper og 11 indstillinger til udstyr.

Hitachi maskinen kan testes på H.P. Entreprenørmaskiners 1000 kvadratmeter store demo-område. Her vil der også være mulighed for at prøvekøre Hitachi ZX65USB-5A, Hitachi ZX85USB-5A med tiltrotator, Hitachi ZX135US-5A med tiltrotator og Hitachi ZX210LC-5B.

BREAKING
{{ article.headline }}
0.11|instance-web03